2026 Bode MC-293-5000W Yellow
Call or Click for Quote
Apply for financing
Get in Touch
    Description
    2026 Bode MC-293-5000W Yellow
    Info
    Industry
    Powersports
    Make
    Bode
    Model
    MC-293-5000W
    Trim
    Yellow
    Year
    2026
    MSRP
    N/A
    Category
    UTV
    Subcategory
    Electric
    Specs
    Enginee
    5000W 60V 128AH
    Transmission
    Shaft Driven
    Front Tire
    Rear Tire
    Front Brake
    Disc
    Rear Brake
    Disc
    Top Speed
    80 km/h
    Seat Height
    840 mm
    Length
    3400 mm
    Width
    1400 mm
    Height
    1750 mm