2026 Bode MC-256-1000W Black
Call or Click for Quote
Apply for financing
Get in Touch
    Description
    2026 Bode MC-256-1000W Black
    Info
    Industry
    Powersports
    Make
    Bode
    Model
    MC-256-1000W
    Trim
    Black
    Year
    2026
    MSRP
    N/A
    Category
    Go-Kart
    Subcategory
    Electric
    Specs
    Battery
    12V 20AH * 4pcs lead acid
    Enginee
    48V 1000W brushless motor
    Rear Brake
    Hydraulic disc brake
    Front Tire
    6 inch wheel
    Rear Tire
    6 inch wheel