2026 Bode MC-269-1500W 1500W
Call or Click for Quote
Apply for financing
Get in Touch
    Description
    2026 Bode MC-269-1500W
    Info
    Industry
    Powersports
    Make
    Bode
    Model
    MC-269-1500W
    Trim
    1500W
    Year
    2026
    MSRP
    N/A
    Category
    ATV
    Subcategory
    Electric
    Specs
    Battery
    48V/20AH
    Enginee
    60V/1500W
    Front Tire
    16X7-8''
    Rear Tire
    16X7-8''
    Rear Brake
    The former hub brakes, rear a single disc fluid brake
    Front Brake
    Length
    1570 mm
    Width
    800 mm
    Height
    950 mm